Belediye Başkanı Ercan ERTAŞ “İlçemizi İnşa Ve İhya Etmeye Devam Edeceğiz

31 Mart 2019 Mahalli İdareler Seçimlerini kazanarak ikinci kez Acıgöl Belediye Başkanlığına seçilen Ercan Ertaş, “Göreve geldiğimiz günden bu yana ilçemizi inşa ve ihya ediyoruz. Yeni dönemde de Daha güçlü ve daha deneyimli bir şekilde aynı özveriyle ve gayretle yolumuza devam edip ilçemizi inşa ve ihya etmeye devam edeceğiz.” dedi.

31 Mart Yerel Seçimlerinde 2. Kez Acıgöl Belediye Başkanlığına seçilen ve mazbatasını alarak görevine başlayan Ercan Ertaş’ı makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerimizi ilettik ve görevinde başarılar diledik. 5 yıllık ilk dönemde birçok önemli proje ve yatırımın altında imzası olan Acıgöl Belediye Başkanı Ercan Ertaş, bizleri makamında ağırlayarak hem seçim süreci hem de önümüzdeki dönem için belirledikleri hedefler hakkında açıklamalarda bulundu. Fiziki gelişim ve değişimin yanında eğitim, sosyal, kültürel ve sportif alanlarda insanların beklenti ve taleplerini karşılayan modern bir yaşam merkezi haline getirmek istedikleri Acıgöl’de yeni bir dönemin startını verdiklerini aktaran Belediye Başkanı Ercan Ertaş, “Göreve geldiğimiz günden bu yana ilçemizi inşa ve ihya ediyoruz. Yeni dönemde de daha güçlü ve daha deneyimli bir şekilde aynı özveriyle ve gayretle yolumuza devam edip ilçemizi inşa ve ihya etmeye devam edeceğiz. Yapmış olduğumuz 5 yıllık görev süresi içerisinde haktan hukuktan ayrılmamaya gayret gösterdik. Herkese eşit davranmaya ve eşit hizmet üretmeye çalıştık. Halkımıza taahhüt ettiğimiz, Acıgöl’ün ihtiyacı olduğuna inandığımız projeler noktasında gecemizi gündüzümüze katarak çalıştık. 5 yıllık süreçte birçok önemli proje ve yatırımı ilçemize kazandırdık. Ümit ediyorum ki halkımızın rızasını da kazandık. Çünkü verdiğimiz sözleri yerine getirmiş olmanın haklı gururu ile halkımızın karşısın çıktık. Yapamayacağımız sözler vermedik. Verdiğimiz sözleri de yerine getirdik. Halkımız da teveccüh göstererek bir kez daha bizlere bu makamı emanet etti. Yeni dönemde kalan ve devam eden işlerimizin tamamlanması için istikrarın sürmesi için bize verilen sorumluluğun bilincinde olarak ilçemizi inşa ve ihya etmeye devam edeceğiz. İnşallah bizlere güvenenleri mahcup etmemeye çalışacağız. Gecemizi gündüzümüze katıp halkımızın refah ve mutluluğunu artıracak, halkımızın gönlünü kazanacak Acıgöl’ü daha iyiye, daha ileriye ve daha güzel günlere taşıyacak çalışmaların altına imza atmaya devam edeceğiz. Bunu yaparken de gönül belediyeciliği noktasında yürüyüşümüzü devam ettireceğiz.” açıklamasında bulundu.

İlk dönemde olduğu gibi bundan sonra da Acıgöl ve ilçe halkının öncelikli ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak Acıgöl’ü daha ileriye taşımak için çalışacaklarını belirten başkan Ercan Ertaş, seçim sürecinde destek verenlere teşekkür etti.