İMOB’da Kayseri’den 120 Firma…

İstanbul CNR Fuar alanında düzenlenecek fuara Kayseri’den 120 firma katılıyor.

Dünyanın en büyük mobilya fuarlarından biri olan CNR İMOB-Uluslararası İstanbul Mobilya Fuarı, 21-26 Ocak 2020 tarihleri arasında CNR EXPO İstanbul Fuar Merkezi’nde 16’ıncı kez kapılarını açtı.

Türkiye mobilya sektörünün küresel pazarlara açılan vitrini olan CNR IMOB, CNR Holding kuruluşlarından İstanbul Fuarcılık ve Mobilya Dernekleri Federasyonu (MOSFED) iş birliğinde Ticaret Bakanlığı’nın desteği ile düzenleniyor.

150 bin metrekare alanda 750’den fazla katılımcıyı, dünyanın dört bir yanından gelen alıcılarla buluşturacak olan fuar, en zarif ev mobilyalarından, iç mekân tasarımlarına ve global mobilya trendlerine kadar birçok ürüne ev sahipliği yapıyor.

Her yıl olduğu gibi bu yıl da mobilya sektörünün önemli oyuncularına geniş kapsamlı bir ticaret pazarı sunmaya hazırlanan CNR IMOB Fuarı, İtalya, Almanya, Avusturya, İsviçre, Suudi Arabistan, Irak, Kuveyt, Katar ve BAE dahil olmak üzere 130 ülkeden tedarik heyetleri, ziyaretçiler ve VIP heyetlerini ağırlıyor.

Fuarda kurulacak özel B2B alanında, Körfez ülkeleri, Kuzey Afrika ve Avrupa’dan 300’ün üzerinde firma ile Türk mobilya üreticileri bir araya geliyor.

KAYMOS Kayseri Mobilya Sanayicileri Derneğinin öncülüğünde ciddi bir çalışma yürütülerek Kayseri’den 120 firmanın fuara katılımı sağlandı.

KAYMOS Başkanı Mehmet Yalçın yaptığı açıklamada amaçlarının “Kayseri Mobilyası”nı sektörde çok daha yukarılara taşımak olduğunu belirterek bu manada fuarların önemine vurgu yaptı.