Kaymos ve System hastanesi büyük indirim için anlaştı

Kaymos ve System Hastanesi büyük indirim için anlaştı. System Hastanesi, Kaymos üyeleri ile aile bireylerine özel indirim kampanyası başlattı. Kaymos üyeleri ve aile yakınları System Hastanesi’nin indirimlerinden faydalanabilecekler.

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı WhatsApp-Image-2020-10-15-at-14.36.10.jpeg

Kaymos ile System Hastanesi bir sözleşme imzaladı. Bu sözleşme ile birlikte hastane yetkilileri Kaymos üye firmalarını ziyaret edip detaylı bilgi sunacaklar. Kaymos üyelerinin indirimden yararlanabilmeleri için hizmet ve kart bilgilerini yanlarında bulundurmaları gerekiyor.

System hastanesini tanıyalım

Kayseri’nin sağlıkta yükselen değeri System Hastanesi, ileri tıp teknolojisi, branşında uzman kadroları, sağlıkta uluslararası akreditasyon standartlarına uygun modern mimarisi, tam donanımlı tanı ve tedavi üniteleriyle sağlık hizmeti vermektedir.

Kaymos Nedir?

Kaymos, Kayseri’de Mobilyacı ve Sanayicileri bir araya toplayan bir dernektir. Yaklaşık 250 firmasıyla mobilyacı ve sanayicileri bir araya getiren tek dernektir.
Düzenlediği çeşitli etkinlikler ile ekonomiye katkıda bulunan Kaymos, uluslararası bir dernek olma yolunda ilerlemektedir.